Опалення Вашого будинку ☀


Опалення Вашого будинку ☀

Вираз - сімейне вогнище, безсумнівно, асоціюється з теплом і затишком в будинку. У холодні зимові вечори завжди приємно повертатися в теплу квартиру або будинок. Однак розраховувати на централізоване опалення, якщо таке є, останнім часом не доводиться - включають пізно, вимикають рано, та й якість послуг залишає бажати кращого. Тому, доводиться шукати альтернативу, а на етапі пошуку виникає безліч питань. Як недорого і ефективно організувати опалення в будинку або квартирі? Що робити зі старою системою опалення замінити або модернізувати? Який енергоносій вибрати електрику, дрова або газ?
Щоб трохи розібратися, в цій статті ми дозволимо собі все різноманіття електричних, газових, дров'яних і інших видів обігрівачів розділити на дві групи; КОМПЛЕКСНІ і ЛОКАЛЬНІ.
ЛОКАЛЬНІ обігрівачі можуть працювати автономно, незалежно від системи опалення. До таких обігрівачів можна віднести - електричні та газові і дров'яні конвектори, буржуйки, каміни,
+ Плюси локальних обігрівачів; нема потреби монтажу складних систем і всього що з цим пов'язано, мобільність, простота роботи.
- Мінус це малий діапазон обігрівається, для повноцінного обігріву житла потрібно кілька обігрівачів. Погана економія джерела енергії.
КОМПЛЕКСНІ обігрівачі це система, в яку включені генератори тепла; газові, дров'яні, електричні котли,
обладнання для циркуляції теплоносія; труби (сталеві, мідні, пластикові), фітинги, колектора, крани,
обладнання для тепловіддачі; сталеві радіатори, чавунні і біметалічні секційні батареї.
+ Плюс комплексних систем це повноцінний обігрів (в разі правильної конструкції) з можливістю регулювання. На етапі експлуатації економніше локального обігріву.
- Мінусом комплексних систем є складність конструкції, в проекті якої, повинен брати участь фахівець. Ціна, яка включає в собі вартість генератора тепла, обладнання для теплоносія і тепловіддачі, вартість монтажу.
За допомогою нашого інтернет магазину Ви зможете організувати в своєму будинку або квартирі повноцінне опалення. Купити обладнання для опалювальних систем, що включають труби, опалювальні котли і радіатори, а також автономні прилади, електричні конвектори, буржуйки, тощо. Можна зробивши замовлення online або: vodafone (099) 229-04-33 київстар (098) 730-84- 69.


Увага! У зв'язку з неодноразовим істотним подорожчанням металу і продукції яка з ним пов'язана, ціни на навісне та причіпне обладнання для тракторів і мотоблоків будуть переглядатися. Детальну вартість уточнюйте у менеджерів. Дякуємо за розуміння!