Труби на опалення в інтернет магазині госⓂмаг


Труби на опалення в інтернет магазині госⓂмаг

При магістральній системі опалення теплоносій від точки нагріву до точки віддачі тепла транспортується по трубах, в деяких системах труби, в певній конфігурації самі є джерелом тепловіддачі. Вибираючи труби для опалення, бажано скласти схему, враховуючи планування будинку. Одні з найпростіших схем - однотрубна і двухтрубна (подача, обратка) для їх реалізації підійдуть як пластикові, так і сталеві труби. Давайте розглянемо їх плюси і мінуси.

Сталеві труби, були актуальні в минулому столітті, завдяки своїй надійності, гарної тепловіддачі, і ціною (до певного часу). Мінусом використання сталевих труб в опаленні є погана стійкість до корозії внаслідок впливу води та повітря, необхідність зварювального обладнання для монтажу, зростання цін на метал, зумовив зростання цін на сталеві труби. Пластикові труби в опаленні стали використовувати в другій половині ХХ століття, переважно з поліпропілену (PPR), поліетилену (PEX) та поліетилену армованого алюмінієвою фольгою (AL PEX). Перевагою труб з пластику, є їх стійкість до корозії, низька теплопровідність, простота монтажу. До мінусів відносяться температурні обмеження (температура більше 90% є критичною для пластикового опалення), тому в твердопаливному опаленню, де температура досягає 100% і більше, бажано використовувати сталеві і мідні труби, з цієї причини пластикові труби для опалення стабілізують шаром з металу, для того щоб уникнути деформацій.

Досить популярні в проектуванні опалення, колекторна система, система теплої підлоги і теплих стін, в яких застосовують металопластикові, поліетиленові, і мідні труби, завдяки їх монтажним властивостями (гнучкості і можливості використовувати магістраль без додаткових з'єднань). Підводячи підсумок можна сказати, що використання в системі опалення пластикових і металевих труб дає широкі можливості в реалізації як традиційних, так і інноваційних опалювальних проектів. Купити поліпропиленові та стальні труби для опалення, швидко і зручно можна в інтернет магазині Ⓜgosmag.com.ua у нас великий вибір пластикових і металевих труб, зручна доставка і гнучкі ціни.


Порівняння товарів (0)Труба поліетиленова для теплої підлоги PE-RT 16х2 мм 140 м

Опис GRUNHELM Труба поліетиленова для теплої підлоги PE-RT 16х2 мм, 140 м Особливості: Ідеально г..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Труба поліпропіленова 20 мм PN 20

Опис EVCI PLASTIK Труба поліпропіленова 20 мм PN 20 Особливий склад сировини дозволяє збільшувати м..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Труба поліпропіленова 32 мм PN 20

Опис EVCI PLASTIK Труба поліпропіленова 32 мм PN 20 Особливий склад сировини дозволяє збільшувати м..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Труба поліпропіленова армована алюмінієвою фольгою 32 мм PN 20

Опис GRUNHELM поліпропіленова Труба армована алюмінієвою фольгою 32 мм PN 20 Особливості: Мінімаль..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Труба поліпропіленова армована скловолокном 25 мм PN 20

Опис GRUNHELM поліпропіленова Труба армована скловолокном 25 мм PN 20 Особливості: Не вимагає зач..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)