Водопостачання Вашої оселі ☁


Водопостачання Вашої оселі ☁

Як організувати водопостачання свого житла?

Подходили к речке близко,
Речке кланялися низко:
- Здравствуй, речка, наша мать,
                           Дай водицы нам набрать!

А теперь двухлетний внучек
Повернет одной рукой
Ручку крана, точно ключик, -
И вода бежит рекой...

Самуїл Маршак

Ще з давніх-давен потреба людини у воді, змушувала створювати складні іригаційні системи, акведуки, напірні башти, водосховища, століттями людство «приручало» водну стихію. А на сьогоднішній день, наявність в будинку гарячої та холодної води одна з умов комфортного житла.
Зауважимо, проблема водопостачання виникає не тільки при будівництві нового будинку, дуже часто старі квартири і будинки погано забезпечені водою. Пов'язано це, перш за все з застарілими як морально, так і фізично водопровідними системами та обладнаням.
Перший етап в організації нового водопостачання - це проект. У ньому потрібно врахувати всі нюанси, починаючи від введення (магістраль, водопровідний стояк або свердловина), і закінчуючи кінцевими споживачами (мийка, пральна машина, душова кабіна і т.п.) На цьому етапі розробляється план-схема в якій розраховується, довжина, матеріал і діаметр труб, визначається джерело холодної і гарячої води, підведення і злив в каналізацію. Виконати цю роботу можуть як подрядчіки - проектанти, так і Ви самі, нові технології в проектуванні водопровідних комунікацій, доступні на різних інтернет ресурсах.
З огляду на часті перебої з водою, погана якість і слабкий тиск водопровідних мереж, для повноцінного водопостачання нам знадобиться додаткове обладнання; фільтри для води, насоси, гідроакумулятори або насосні станції. При відсутності централізованого гарячого водопостачання для автономного нагріву води буде потрібно проточний або накопичувальний водонагрівач. Для поливу на городі і в саду можна використовувати кілька видів іригаційних систем, крапельний, зрошувальний, прямий полив, в їх комплект, включено все необхідне обладнання; труби, зрошувачі, дощовики. У разі відсутності електромережі для живлення насосів, для викачування води, або її автономної подачі, можна використовувати дизельну або бензинову мотопомпу.
Підводячи підсумок можна сказати, що сучасний ринок пропонує великий вибір водопровідного обладнання, дозволяючи як модернізувати старий магістральний водопровід, так і створити нове, індивідуальне або автономне водопостачання.
Великий вибір необхідного водопровідного обладнання; вібраційні насоси, фільтри для води, труби та фітінги, Ви можете знайти в нашому інтернет магазині, а також безкоштовну технічну консультацію, яку нададуть наші фахівці.