Водонагрівачі проточні та накопичувальні ☀


Водонагрівачі проточні та накопичувальні ☀

Гаряча вода як символ комфорту!
 

Говорячи про стандарти життя, побутових, гігієнічних і культурних нормах, важко не погодиться що гаряче водопостачання (ГВП) займає в них величезну роль. Наявність в будинку гарячої води багато в чому спрощує і покращує життя людини. Щоденне миття посуду, прання, санітарно-гігієнічні процедури неможливі в повній мірі без ГВП в будинку.

Як же організувати ГВП у своєму господарстві?

При будівництві нового будинку, реконструкції старого або ремонту в квартирі, неминуче виникає питання - а як будемо митися? Можливо, Вам пощастило і до Вашого дому підведене централізоване гаряче водопостачання, але, на жаль, тарифи і якість пропонованих послуг змушують замислюватися про альтернативний автономний водообігрів. Перш за все, для організації ГВС, потрібно вибрати тип водонагрівача, накопичувальний (бойлер) або проточний, газовий або електричний. Давайте розглянемо принцип роботи кожного з них; Накопичувальний бойлер являє собою термоізольовану ємність різних розмірів з водонагрівальним елементом. Перевагами накопичувального водонагрівача є нагрів і постійна наявність води в баку, широкий діапазон точного регулювання температури води. Для підтримання потрібного температурного режиму, використовується теплоізоляція і автоматика; термодатчики фіксують коли температура падає нижче заданої, після чого включається підігрів до потрібної температури. Мінус, великі розміри, необхідність певного простору для установки.
Проточні водонагрівачі компактні і не займають багато місця, є моделі, які встановлюються прямо на змішувач. Принцип роботи полягає в тому, що водяний потік, проходячи по трубі водонагрівача, нагрівається до потрібних температур і подається безпосередньо споживачеві, минаючи накопичувальну ємність. Датчики протоку і термодатчики сигналізують водонагрівачу про рух води і її температуру, включається нагрівальний елемент, коли температура води відповідає заданій, нагрівальний елемент вимикається. Таким чином, проточний водонагрівач працює тільки при водозаборі гарячої води. Мінусами проточного водонагрівача є те, що гаряча вода подається не відразу, а по мірі нагрівання, менше можливості регулювати температуру в порівнянні з накопичувальним водонагрівачем.
Непоганим технічним рішенням в гарячому водопостачанні є використання обох типів водонагрівачів, наприклад схема, коли після проточного газового водонагрівача встановлюється електричний бойлер.
У будь-якому випадку в нашому інтернет магазині Ви знайдете і зможете купити водонагрівач різних типів. А наші менеджери завжди готові підказати та дати грамотну пораду у виборі потрібного обладнання.


Порівняння товарів (0)☆ made in EU ☆
Bosch Therm 2000 O W 10 KB
Bosch Therm 2000 O W 10 KB

Характеристики Bosch Therm 2000 W 10 KB Газовий проточний водонагрівач Виробник Bosch ..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

☆ made in EU ☆
Bosch Therm 4000 O W 10-2 P
Bosch Therm 4000 O W 10-2 P

Характеристики Bosch Therm 4000 W 10-2 P Газовий проточний водонагрівач Виробник Bosch ..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

☆ made in EU ☆
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B
Bosch Therm 4000 O WR 10-2 B

Характеристики Bosch Therm 4000 WR 10-2 B Газовий проточний водонагрівач Виробник Bosch..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Газова колонка Ariston FAST EVO ONT B 11 NG RU

Характеристики Ariston FAST EVO ONT B 11 NG RU Газова колонка Виробник Ariston ..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

☆ made in EU ☆
Газова колонка Gorenje GWH-10 NNBWC
Газова колонка Gorenje GWH-10 NNBWC

Опис Gorenje GWH-10 NNBWC Газова колонка Особливості:  Автоматична модуляція полум'я Відкр..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Увага! У зв'язку з неодноразовим істотним подорожчанням металу і продукції яка з ним пов'язана, ціни на навісне та причіпне обладнання для тракторів і мотоблоків будуть переглядатися. Детальну вартість уточнюйте у менеджерів. Дякуємо за розуміння!