☑100 % гарантія якості на товар в інтернет магазині госⓂмаг

Гарантія якості і гарантійне обслуговування

Продукція представлена на сайті інтернет магазину Ⓜgosmag.com.ua, відповідає нормам і стандартам якості.

Ми надаємо заводську гарантію на товари в нашому інтернет магазині на термін від 12 до 24 міс.! Гарантійне і післягарантійне обслуговування проводиться в сервісних центрах вказаних в гарантійному талоні. Перед відправкою одержувачу товар перевіряється!

Стаття 7 Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

1. Виробник (виконавець) забезпечує належну роботу (застосування, використання) продукції, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного строку, встановленого нормативно-правовими актами, нормативними документами чи договором.

Гарантійний строк на комплектуючі вироби повинен бути не менший, ніж гарантійний строк на основний виріб, якщо інше не передбачено нормативно-правовими актами, нормативними документами чи договором.

2. Гарантійний строк зазначається в паспорті на продукцію або будь-якому іншому документі, що додається до продукції.

 

Повернення та обмін товару

Ми працюємо відповідно до закону України "Про захист прав споживачів" згідно з яким у кожного покупця є 14 календарних днів для повернення або обміну товару, якщо він Вам не підійшов, але при цьому збережена цілісність упаковки.

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Бажаємо Вам гарних покупок ➤