Копалки до міні тракторів від виробника!

Копалки до міні тракторів від виробника!

    Популярність вирощування овочів на невеликих приватних плантаціях в Україні зростає з кожним роком. Однак без механізації цей трудомісткий процес займає багато часу і в кінцевому підсумку стає неефективним. Тому багато фермерів і городників давно обзавелися невеликими тракторами для механічної обробки своїх ділянок, посадки і обробки картоплі. А коли приходить пора збирання врожаю, виникає питання, яку техніку використовувати? Великі картоплезбиральні комбайни застосовувати не доцільно, та й потужність невеликих тракторів не дозволяє їх агрегатувати. Купити картоплекопалку польського виробництва (наші сусіди давно вже виробляють техніку для мінітракторів) - дорого, а у китайських копалок - слабкий метал. Але є компроміс! Наш, український виробник пропонує оригінальну техніку; картоплекопалка до міні трактора навісна, однорядна і дворядна для механізованого прибирання картоплі!

    Картоплекопач ДТЗ 1-В і ДТЗ-2 В це нові моделі вібраційних копалок які працюють від ВВП трактора. Конструкція ножів передбачає підкопування і просіювання картоплі на будь-яких, навіть найбільш забруднених ділянках. Особливостями конструкції трансмісії, яка якісно виділяє дані моделі від інших, є наявність на всіх механічних вузлах імпортних корпусних підшипників, що дозволяє легко обслуговувати або при необхідності їх замінити.

    Простота в роботі і в обслуговуванні, висока продуктивність, доступна ціна - ці переваги дозволяють картоплекопалкі ДТЗ займати лідируючі позиції на ринку прибирального обладнання для міні-тракторів!

    Якщо Ви вирішили купити картоплекопалку до міні трактора, перейдіть за ➦ цим посиланням до нашого онлайн-каталогу, на сайті подовжені знижки до 5 % на деякі моделі картоплекопалок.

✔ Посилені ножі! П-образне кріплення (розташоване по замкнутому контуру корзини)!✔ Оригінальна, заводська заточка ножів! Якісний метал!


✔ Корпусні підшипники на всіх механічних вузлах! Зручність у налаштуванні, і регулюванні міжряддя!


Тип обладнання Картоплекопалка до мінітрактора Картоплекопалка до мінітрактора
Модель картоплекопалки ДТЗ-1 В ДТЗ-2 В
Тип картоплекопалки Вібраційна (грохотна) Вібраційна (грохотна)
Ширина обробки 490 мм. 980 мм.
Ширина міжряддя - 500,550,600 мм.
Глибина обробки до 170 мм. до 170 мм.
Частота обертання ВВП об / хв. 540 540
Робоча швидкість км / год 1,0-3,0 1,0-3,0
Потужність трактора к.с. 12-25 24-40
Вага кг. 50 100

Увага! У зв'язку з неодноразовим істотним подорожчанням металу і продукції яка з ним пов'язана, ціни на навісне та причіпне обладнання для тракторів і мотоблоків будуть переглядатися. Детальну вартість уточнюйте у менеджерів. Дякуємо за розуміння!