Молотарка зернова ДТЗ МКП-03

Виробник: ДТЗ
Код товару: 209
Наявність: ☑ На складі
Артикул: 47949

  • ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ
Кукурузолущилка електрична МКП-03 призначена для переробки івідділення зерна від качанів. Лущилка кукурудзи встановлюється на чотирьохопорних стійках і працює від двигуна 1,8 Квт через ремінну передачу. Купитилущилку для кукурудзи за зниженою ціною можна в нашому інтернет магазині.Доставляємо перевізником по Україні без передплати!

Продуктивність, кг/год    300
Напруга, В    220
Потужність, кВт    1,8
Вага, кг    23

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Купити цей товар Ви можете в нашому інтернет магазині, для цього достатньо натиснути кнопку ➦ КУПИТИ  і Продовжити покупки або перейти на сторінку Оформлення замовлення, де потрібно вказати ПІБ, номер телефону, електронну пошту та адресу одержувача. Вибрати метод доставки і метод оплати. Для спрощеної форми покупки поруч з кнопкою ➦ КУПИТИ  є кнопка ➤ ШВИДКИЙ ЗАКАЗ, де досить вказати ПІБ та телефон одержувача.


Про виробника

ДТЗ

ДТЗ

ДТЗ відомий не тільки в Україні, але і в країнах ближнього зарубіжжя бренд, який постачає різноманітні моделі тракторів і міні тракторів, навісне обладнання та причепи  до них, кормоподрібнювачі та кормодробарки. Продукція ДТЗ, це завжди висока ... Детальніше...

Млинок для зерна, Молотарка ДТЗ МКП-03, 209, Обладнання для приготування кормів