Картоплекопалка до трактора транспортерна КТН-1-44 ➤➤➤

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ ❖❖❖
Виробник: ПТМЗ
Код товару: КТН-1-44
Наявність: ☑ На складі
Артикул: 685

  • 10870гр.
Картоплекопалка транспортерна КТН-1-44 призначена для ефективного викопування картоплі за допомогою трактора. Проста і надійна конструкція копачки складається з суцільного ножа, стрічкового транспортера, рами, опорних коліс і навісного механізму на три точки. Принцип роботи; ніж копалки підриває рядок коренеплодів і через транспортер, очищаючись від землі, картопля подається назад, лягаючи рівними рядами. Обертання на транспортер передає кутовий редуктор, що працює від ВВП трактора через карданну передачу.

Три причини купити картоплекопалку до трактора в інтернет магазині gosmag.com.ua.

✔ Це легко; вибрати і замовити картоплекопалку можна не виходячи з дому!

✔ Це недорого; ціни в інтернет магазині набагато дешевше ніж на off-line майданчиках!

✔ Це надійно; Ми відвантажуємо товар без передплати, гарантія на картоплекопачі 12 міс!

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Купити цей товар Ви можете в нашому інтернет магазині, для цього достатньо натиснути кнопку ➦ КУПИТИ  і Продовжити покупки або перейти на сторінку Оформлення замовлення, де потрібно вказати ПІБ, номер телефону, електронну пошту та адресу одержувача. Вибрати метод доставки і метод оплати. Для спрощеної форми покупки поруч з кнопкою ➦ КУПИТИ  є кнопка ➤ ШВИДКИЙ ЗАКАЗ, де досить вказати ПІБ та телефон одержувача.


Про виробника

ПТМЗ

ПТМЗ

Полтавське виробниче підприємство по виготовленню навісного та причіпного обладнання для тракторів і мотоблоків відомо не тільки в Україні, продукція компанії вже давно вийшла на російські і білоруські ринки малої сільгосптехніки і успішно там закріп... Детальніше...