Мотоблоки та культиватори


Мотоблоки та культиватори

Вибираємо культиватор і мотоблок для свого городу.

Хто з нас не мріє про екологічно чистий врожай з власної грядки, але, скільки для цього потрібно вкласти ручної праці, при всій її малоефективності? Висновок, без механізації на городі просто не обійтися. Минув той час, коли єдиними помічниками на присадибній ділянці були сапа і лопата, сьогодні ринок пропонує різноманітні агрегати з бензиновим і дизельним двигуном різної потужності від різних торгових марок. Давайте спробуємо розібратися.

Велику техніку використовувати на городі не доцільно, тому якщо у вашому розпорядженні кілька десяток соток, потрібно дивитися в бік мотоблока або мотокультиватора. Конструктивно вони схожі, сталева рама з двома ручками, на якій встановлений бензиновий або дизельний двигун, але є деякі відмінності; мотоблок важче, функціональніше, має декілька швидкостей, мотокультиватор легше і простий в роботі привід від двигуна через понижуючий редуктор йде безпосередньо на активну фрезу, яка культивує і виконує функцію грунтозацепів.

Якщо Ви плануємо використовувати самохідний агрегат тільки для обробки ґрунту, то цілком підійде бензиновий або дизельний культиватор. Фрезерування культиватором має свої переваги перед відвальної обробкою грунту;

замість двох етапів землеобробки, оранки і боронування, можна обмежиться одним - весняним культивуванням,

фрезерування не руйнує структуру оброблюваноїземлі та запобігає ерозії ґрунту.

Мотоблоки більш універсальні, мають різну потужність і широкий спектр застосування, за допомогою мотоблока можна не тільки культивувати грунтофрезою але і орати плугом, косити траву, садити і прибирати картоплю, використовувати разом з іншим навісним і причіпним устаткуванням. З допомогою додаткового комплекту, мотоблок можна модернізувати в чотириколісний мототрактор.

Які технічні параметри мотоблоків потрібно враховувати при виборі?

Двигун бензиновий двотактний або чотиритактний (низька вартість, висока продуктивність), дизельний (потужність і економічність) або електричний (екологічність, малі габарити).

Потужність залежить від планованих обсягів обробки ґрунту. Для невеликої ділянки розміром 15 соток підійде легкий мотоблок або культиватор потужністю до 5 л. с. і вагою 50-70кг. На ділянках розміром до 50 соток можна використовувати техніку середнього класу, потужністю до 10 л. с. і вагою 80-120 кг. Але, коли стоїть завдання опрацювати земельну ділянку до 1 га і більше, потрібен важкий мотоблок потужністю 12-15 л. с. і вагою до 300 кг.

Ширина захвату фрези, яка безпосередньо залежить від потужності, у мотоблоків максимальний захват до одного метра, але якщо ділянка невелика, і потрібно маневрувати, то достатньо буде невеликого культиватора з меншою шириною захвату.

Охолодження двигуна повітряне або водяне, це параметр потрібно враховувати при виборі додаткового устаткування для мотоблока, так як конструктивно «воздушки» і «водянки» відрізняються один від одного.

Існує ще кілька технічних нюансів, на які теж слід звернути увагу, це; система запуску двигуна (механічний стартер або електричне запалювання), пряма шестерна або ремінна передача і кількість передач.

У нашому інтернет магазині є можливість вибрати відмінну техніку, ціна мотоблока влаштує кожного покупця. Широкий вибір обладнання різної потужності і брендів, перевага інтернет магазину gosmag.com.ua в тому, що купити мотоблок можна не виходячи з дому. Якщо після прочитання статті Ви так і не вирішили, який мотоблок купити, телефонуйте, наші менеджери допоможуть вам з вибором.


Порівняння товарів (0)



➣ ДОСТАВКА ➢
Бензиновий мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2013 Б-4
Бензиновий мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2013 Б-4
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: бензин
*
1

26319 грн.

Бензиновий мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2070Б-3
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: бензин
*

20706 грн.

Дизельний мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2060Д-3
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: дизель
*

26755 грн.

Дизельний мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2061Д-3
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: дизель
*
1

30710 грн.

Дизельний мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ 2061Д-4
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: дизель

30710 грн.

Дизельний мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ2050Д/М2
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: дизель
*

24196 грн.

Дизельний мотоблок КЕНТАВР ❇ МБ2050Д/М2-4
✲ Тип обладнання: мотоблок ✲ Тип палива: дизель

24196 грн.

Електрокультиватор Forte ЕРТ-1400

Опис Forte ЕРТ-1400 Електрокультиватор Електрокультиватор Forte ЕРТ-1400 - відмінний помічник для с..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Електрокультиватор Forte ЕРТ-750

Опис Forte ЕРТ-750 Електрокультиватор Електрокультиватор Forte ЕРТ-750 здатний забезпечити максимал..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Культиватор Forte HSD1G-1050E

Характеристики Forte HSD1G-1050E Культиватор Інструмент Культиватор Виробник Forte Країна по..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Культиватор Forte HSD1G-1350

Опис Forte HSD1G-1350 Культиватор Мотоблок високої продуктивності, оснащений двигуном внутрішнього ..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Культиватор Forte HSD1G-1350E

Опис Forte HSD1G-1350E Культиватор FORTE HSD1G-135E - одна з найпотужніших сільськогосподарських ма..

ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ

Показано з 1 по 12 з 33 (всього 3 сторінок)